WhatsApp Sipariş: +90 532 383 59 13
 

Hakkımızda

Türkiyenin Lider Moda Sitesi ttmood.com, henüz çok yeni bir  geçmişe sahip olmasına rağmen , moda sektöründe zirveyi hedeflemektedir. İnancımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin katkısı büyük olacaktır.  Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yolumuza devam ediyoruz.

Güvenli Alışveriş ttmood.com, kapıda ödeme garantisiyle siz değerli müşterilerimizin siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğu Yurt İçi Kargo ile size ulaştırmaktadır. Türkiyenin her yerine 2-3 günlük bir sürede teslimatlarımız gerçekleşmektedir.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ttmood.com 'un özel ekibi ve kalite kontrol uzmanları tarafında defalarca kontrol ve testlerden geçmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan ttmood.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

ttmood.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz. 

ttmood.com en moda ürünleri, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. ttmood.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir. ttmood.com üzerinden satılan tüm ürünler, ttmood.com Güvencesiyle tarafınıza sunulmaktadır.